Duurzaamheid stopt niet bij goede intenties. Het begint pas echt bij de keuzes die je maakt.
De afgelopen weken stonden bij ons in het teken van duurzaamheid: van de SDG’s tot de impact van IT-vervuiling en verantwoord omgaan met hardware en data. IT is onmisbaar, maar elke laptop, telefoon en server heeft impact op mens en milieu. Met bewuste keuzes in energiezuinige datacenters, een oogje op de SDG’s, ITAD en MVO kun je een steentje bijdragen. En dat terwijl efficiëntie hoog in het vaandel blijft staan.
Wij bundelden onze kennis en praktijkervaring in een whitepaper over duurzaamheid en ITAD. Met concrete inzichten bieden wij informatie zodat jouw organisatie ook stappen kan zetten binnen de duurzaamheid.
Wij geven je graag de informatie zodat je hier zelf mee aan de slag kunt, maar wij vinden het ook fijn om in contact met jou te komen en samen verder te kijken wat dit voor jouw organisatie kan betekenen. Bekijk hier nu onze whitepaper hierover!


